See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Miks töötada Weberis?

Weberi edu võti on meie inimesed.  Püüame igati tagada töötajatele parimad võimalikud töötingimused. Tähtsustame ohutut ja tervislikku töökeskkonnda. Panustame palju ka töötajate tööalaseks enesetäiendamiseks. 

Inimesed: Weberi nurgakivi

Arvestades meie pidevat innovatsioonivajadust, kliendile orienteeritust ja meie püüdlemist parima kvaliteedi nimel - väärtustame hea suhtlemisoskusega inimesi, kes on võimelised töötama meeskonnas, on avatud teistele kultuuridele ning valmis muutma asju paremaks.
 
Oma töötajatelt ootame tõsist pühendumust oma tööle.  Terviklikkust, lojaalsust, ausust. Pöörame tähelepanu, et ka inimeste  isiksuseomadused toetaksid teda oma töökohustuste täitmisel.
 
Me vajame inimesi, kellel on oskus ja soov ennast arendada ja on avatud uutele teadmistele.

Värbamine

Tööhõive võtmeküsimused Weberis: me vaatame eelõige inimest, mitte ainult ametikohta ja pakume pikaajalist karjäärivõimalust meie ettevõttes.
 
Viis kuidas Weber korraldab inimeste karjääri on eelkõige toetades inimese isiklikku ja tööalast arengut, mis on kooskõlas ettevõtte vajadustega.

Isiklik areng

Koolitus ja kogemuste vahetamine, eriti rahvusvahelisel tasandil, aitab kaasa oskuste arendamisele, tõstab motivatsiooni ja edendab karjääri.
 
Erilist tähelepanu pööratakse tööhõivel ja väljaõppel nn eesliini töötajatele, kes moodustavad Weberi selgroo. Need inimesed suhtlevad klientidega ja kujundavad ettevõtte mainet.

Juhtimine

Weberi juhtide peamine tunnus on nende võime koolitada oma meeskonda, olla kättesaadav ja eeskujuks. Nad peavad võtma aega suhtlemiseks ja selgitamiseks oma töötajatele ettevõtte eesmärkidest ja tulemustest.
Weberi juhid peavad olema austavad iga inimese ja iga arvamuse osas. Me soovime, et nad kuulavad ja motiveerivad inimesi, küsivad arvamusi, on loomingulised ja selgitavad oma otsuseid.

Kontakt

Saint-Gobain Ehitustooted AS, Weber äriüksus

Peterburi tee 75
11415 Tallinn
Eesti

Telefon: +372 620 9510
Faks:     +372 605 7961

e-post: info(at)e-weber.ee