See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Ehituskevade toob suurim ehitusmess Eestis! Eesti Ehitab/Estbuild 2017

5 04 2017

Eesti Näituste messikeskuses 5.- 8. aprill 2017

Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuv 21. rahvusvaheline ehitusmess Eesti Ehitab 2017 toob kokku ehitusala asjatundjad ja –huvilised ning on traditsiooniliselt kevadise ehitushooaja avalöögiks.

Messikeskusese 5 halli ning avaväljakud mahutavad üle 280 messil osaleva ettevõtte viimaste aastate esinduslikuma väjapaneku Eesti ehitusturu uusimatest toodetest ja parimatest pakkumistest.

Ehitusmessi Eesti Ehitab 2017 avas ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, kes soovis ehitusettevõtjatele head koostööd ning kinnitas ka riigi tuge.

„Mul on hea meel, et ehitusvaldkonnas läheb hästi. Ehitussektoris töötab 60 000 inimest, mis annab 16% Eesti SKPst kui kinnisvarasektor ehitusele juurde panna. Ka riigi poolt on toetus, meil saab olema tööl ehituse asekantsler, konkurss on välja kuulutatud,“ ütles Palo messi avamisel. Samas teab Palo, et ehitussektoris on ka suured väljakutsed. “Palgasurve, inimeste nappus. Teame, et aega tagasi ei keera. Tuleb rohkem panustada tootlikkusse, automatiseerida,“ tõdes ta. Ka mainis Palo, et koostöö ehitusettevõtjate vahel on praegu suhteliselt nõrk, palju on väikeseid ettevõtteid. „Meil on plaan aidata. Alates haridusest, samas riik ka tellib tööd rohkem. Näiteks korterelamute programm või linnahalli renoveerimine, Tallinn-Tartu maantee. Iga euro, mis ehitusse paneme, tuleb riiki tagasi,“ ütles Palo. „Panustame sektorisse. Edukat messi ja tarku otsuseid.“

Saint-Gobain Ehitustoodete stendis on esindatud kolm kaubamärki: Weber, ISOVER ja Gyproc

Iga päev toimuvad stendil Weberi lahenduste ehitamiseks õpetlikud demotööd.

Weberi messiuudistest saab pikemalt lugeda meie bolgi viimasest postitusest

 

Kohtume messil!