See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Jõulukellu 2018

19 12 2018

Kutsemeistrivõistlus JÕULUKELLU 2018 Viljandi Kutseõppekeskuses 11.-13. detsembrini toimus juba 14. korda Viljandi Kutseõppekeskuses müürseppade kutsemeistrivõistlus.

Osalema oli kutsutud kõikide Eesti kutseõppekeskuste ehituseriala parimad esindajad. Seekord oli võistlustules kokku üheksa kooli esindajad kaheliikmeliste võistkondadega.

Võistluse ülesandeks oli laduda välisseinafragment - Fibo plokkidest seina kandev osa, millele lisada soojustus ja vuugiga tellistest fassaad. Antud ülesande olid kõik osalejad kätte saanud juba paar nädalat varem ja see võimaldas teha hea kodutöö. 
Kohapeal laoti Fibo plokkidest esimesel päeval seina kandev osa. Tööde teostamisel sai näha erinevaid ladumise tehnikaid. Eriti jäi silma võistkond, kes kasutas kahe segupeenra tegemiseks kitsast lauda plokkide keskel, mille külgedele laotati müürisegu ja nii saadi küllaltki kiiresti ühtlase paksusega vuuk. Hea oli näha ka juba suurema kogemustega ladujaid, kes liigseid liigutusi ei teinud ja kelluga täpse segu koguse võtmine oli hästi käes. Lisaks Fibo plokkidele kasutati Weberi toodetest veel müürisegu M100/600. 
Päeva lõpus seinu üle mõõtes oli hea tõdeda, et kõik võistkonnad olid oma ülesandega hästi hakkama saanud ning kõik seinad olid loodis ja mõõdus. 

Võistluse võitis Tartu Kutsehariduskeskuse meeskond. Palju õnne!

Weberi esindaja žüriis oli Fibo plokitoodete tootejuht Margus Tint.