See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.pas 434

weber.pas 434
weber.pas 434

Toote eelised

  • Sobib soklite krohvimiseks
  • Sobib nii sise- kui välispindade viimistlemiseks
  • Sobib WeberTherm ja WeberMin soojustussüsteemi viimistlemiseks

 

 

Loodusliku kivipuruga ühekomponentne akrüülsideainega kirjukivikrohv fassaadide ja soklite viimistlemiseks.

Toote kirjeldus

weber.pas 434 on polümeerne dekoratiivkrohv. Toode segatakse kokku spetsiaalsest polümeersest liimimassist ning naturaalsest kivipurust. weber.pas 434 on väga kiiresti pinnale kantav ja esteetiliselt puhta ning sileda pinnaline viimistlussegu. weber.pas 434 on saadaval 16 erinevat tooni kiviseguna. Täitetera suurus on kuni 2 mm. 

Kulunorm

ca 4,5 kg/m² - ca 5,5 m² / 25 kg ämbri kohta

Tehnilised andmed

Pakend 25 kg ämber (24 tk alusel)
Säilivuaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis, kaitstuna päikese ja külma eest
Veeauru läbilaskvus V2, Sd [m] >0,14
  <1,4
Kapillaarvne veeimavus W2, <0,5 m² ⋅ √ h
  >0,1 m² ⋅ √ h
Tuleohutuse klass C-s1, d0
Täitetera suurus kuni 2 mm

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Kasutuskoht

weber.pas 434 sobib tugevate mineraalsete aluspindade krohvimiseks ning ka WeberTherm ja WeberMin soojustussüsteemide viimase kihina. Toode sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Erinevalt tavapärastest kirjukivikrohvidest on weber.pas 434 niiskuskindlate komponenidega ning sobib kasutamiseks ka soklites.

Aluspind

Krohvitav aluspind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Krohvimiseks sobivad kõik tugevad mineraalsed aluspinnad ning armeerseguga kaetud vahtpolüstüreenist või mineraalvillast soojustusplaadid. Enne weber.pas 434 peale kandmist töödeldakse aluspinda selleks ette nähtud aluskrundiga weber.prim 403weber.pas 434 sobib ainult vertikaalsete pindade krohvimiseks või horisontaalsetest pindadest ainult nn laepindadele. Kirjukivikrohvide pind jääb väga sile ja esteetiliselt puhas, mis eeldab väga siledat ja tasast aluspinda.

Segu valmistamine

weber.pas 434 tarnitakse valmisseguna 25 kg ämbris. Enne kasutamist tuleb segu trelli otsa kinnitatud vispliga hoolikalt läbi segada. Segamise ajal tuleks teha üles-alla liigutusi, et transportimise käigus põhja vajunud kivid ühtlaselt jaotuksid.

Tööde teostamine

Hoolikalt läbi segatud segu kantakse aluspinnale terasliibiga. Lõpptulemus saavutatakse terasliibi/pahtlilabidaga libamisi siludes. Paranduskohad tuleb teha 15 minuti jooksul. Kuna tegemist on väga siledapinnalise viimistlusega, siis tuleb hoolikalt jälgida, et segu paksus oleks kogu seina ulatuses sama, oluline on siinkohal ka väga hästi ette valmistatud aluspind. Korraga tuleks ette võtta selline seina pind, mida jõuab järjest ära teha. Töövuugid tuleb jätta seina nurkadesse või vihmaveetorude taha. Kirjukivikrohvidega on töövuukide vältimine keset seina väga keeruline.

Praktilised nõuanded

Puu-, klaas- ja metallpindade kahjustumise vältimiseks on soovitatav need krohvimise ajaks katta. Krohvimise ajal ja kahel järgneval päeval peab aluspinna temperatuur ületama +8 °C ja õhuniiskus ei tohi ületada 80%. Parim ilm töötamiseks on pilvine kuiv ilm temperatuuril +10...+20°C. Normaaltingimustes (20 °C/65%) on segu kuivamisaeg 3 päeva. Enne lauskatmist on soovitatav teha proovitöö viimistluslaadi sobivuse osas.