See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.therm 305

weber.therm 305
weber.therm 305

Toote eelised

  • Suure nakketugevusega polümeerne tsementkrohv
  • Käsitsi ja pumbaga pinnale kantav
  • WeberTherm süsteemis kasutatav EPS plaatide kleepesegu

Tsemendil baseeruv krohvisegu seinte tasandamiseks ja EPS soojustuse liimimiseks.

Tootekirjeldus

weber.therm 305 on tsement- ja polümeersel sideainel baseeruv kleepesegu vahtpolüstüreenist (EPS) soojustusplaatide paigaldamiseks. weber.therm 305 sisaldab kapillaarset veeimavust tõkestavaid lisandeid ning on niiskus- ja külmakindel. Kivistunud krohvikiht ei tekita veeaurule läbimatut kihti. Sobib kivikonstruktsioonide krohvimiseks. Krohvimisel on soovituslik kihipaksus 2...10 mm. Soojustuse liimimisel on soovitatav kihipaksus 3...20 mm, kohati võib liimsegu kiht ulatuda kuni 30 mm. Tarnitakse kuivseguna.

Kulunorm

ca 1,5 kg/m²/mm

Tehnilised andmed

Pakend 25 kg paberkott
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Tehnilised andmed Survetugevus 10 MPa
  Nake betooniga >1 MPa
  Nake polümeeriga >0,15 MPa (polüstüreeni enda tugevus)
Materjali kulu Isolatsiooni kleepimisel 3...10 kg/m²
Veekulu 5...5,5 l/25 kg
Kasutusaeg 2 tundi vee lisamisest
Külmatsükleid 100
Sideaine Tsement ja polümeerid
Täiteaine Looduslik liiv, purustatud lubjakivi
Lisandid Vett hülgavad ning ilmastikukindlust parandavad lisaained

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Kasutusvaldkond

weber.therm 305 kasutatakse WeberTherm fassaadisoojustussüsteemi ehitamisel soojustusplaatide seinale kleepimiseks. WeberTherm süsteemis on soojustuseks EPS-plaadid (vahtpolüstüreen). Materjali võib kasutada ka aluspinna ebatasasuste tasandamiseks ning väiksemate aukude täitmiseks. 

Isolatsioonimaterjali paigaldamine

Soojusisolatsiooni kleepimisel kantakse weber.therm 305 vahtpolüstüreenist plaadi pinnale kelluga või plaatimiskammiga. Sileda aluspinna korral kantakse segu kogu plaadi tagumisele küljele plaatimiskammiga (hambulisus nt 10x12 mm). Ebatasase aluspinna puhul kantakse segu isolatsiooniplaadi tagaküljele ühtlase vaaluna umbes 5 cm kaugusele äärtest ning keskele lisatakse 3-4 segupätsikest. Vähemalt 40% isolatsiooniplaadi tagaküljest ja aluspinnast peab värskelt kleebitud isolatsiooniplaadi eemaldamisel olema seguga kaetud. Soojustusplaadid kinnitatakse lisaks mehaaniliselt kinnitustüüblitega. Projektis peab olema ära toodud kirjeldus tüüblite paigaldamise kohta (milliste mõõtmetega, tk/m²). Madalaim lubatud tüübeldamise skeem lubab 6 tüüblit m² kohta, tihedaim variant on 14 tüüblit m² kohta. Tüüblid paigaldatakse pärast kleepsegu kivistumist (24-48 tunni möödumisel).  

Töötingimused

Krohvimistööde ajal ja vähemalt 2 järgneva ööpäeva jooksul pärast krohvimist peab pinna temperatuur ületama +10 °C, pind ei tohi jäätuda. Sobivaim ilm töötamiseks on pilvine ja tuulevaikne, temperatuuriga +10...+20 °C. weber.therm 305-ga krohvides tuleb värskelt tasandatud pind kaitsta sademete eest. Kuuma - ja päikesepaistelise ilmaga ning vihma ja tugeva tuule korral pole soovitatav krohvimistöid teostada. 

Aluspind

Aluspind peab olema tugev ja puhas. Mustus, tolm, rasvad, vana värv ja lahtine krohv tuleb eemaldada. Pehme ja ebaühtlase imavusega aluspinna nakkuvuse parandamiseks on soovitatav pind kruntida dispersiooniga weber.vetonit MD16 vesilahusega vahekorras 1:5...1:10. Kuivas keskkonnas peab kivist aluspinda eelnevalt niisutama. Puu-, klaas- ja metallpinnad tuleb kaitsta võimalike segupritsmete eest. Värskelt krohvitud pinda tuleb kaitsta sademete eest. 

Segu valmistamine

Kuivsegu 25 kg kott segada 5-5,5 liitripuhta veega. Segamisaeg vispliga segamisel 3-4 minutit, segumasinas 7-10 minutit. Segu kasutusaeg on 1-2 tundi vee lisamisest.

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi üle 10 % kogumahust
Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka.Väldi pikemat kontakti nahaga. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu sattumisel silma loputa kohe veega ning vajadusel konsulteeri arstiga. 

PAKEND

25 kg paberkott