See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.therm PU FIX

weber.therm PU FIX
weber.therm PU FIX

Uus

Toote eelised

  • Kiire liimvaht EPS- ja XPS plaatide liimimiseks
  • Võimaldab soojustust liimida bitumen-hüdroisolatsioonile
  • Min. paigaldaustemperatuur -6 ˚C
  • Ühest pudelist saab u 55 l vahtu = ca 14 m² liimitavat soojustust

PU-vaht EPS ja XPS soojustusplaatide liimimiseks

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

weber.therm PU Fix on ühekomponentne niiskes kesk-konnas kiirtarduv polüuretaanvaht. Toodet kasutatakse WeberTherm süsteemi ehitamisel vahtpolüstüreenist (EPS, EPS Silver, XPS jmt) soojustusplaatide liimimiseks nii seintele kui ka vundamendis bituumeni baasil hüdroisolatsioonile. 

Tehnilised andmed

Pakend 850 ml = 900 g (12 tk kastis)
Paigaldustemperatuur -6 ... +30 °C
Kuivamisaeg ca 2 h

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspind tuleb puhastada lahtisest krohvist, värvist jmt nakest takistavatest teguritest. Aluspind peab olema piisavalt kuiv, st pind võib olla mattmärg, kuid mitte „läikiv-märg“, st peab olema piisav imavusvõime. Aluspinnaks võivad olla erinevad mineraalsed materjalid nagu krohv, kips, tellis, betoon jmt ning ka puit ja metall. Samuti saab PU Fix-ga liimida nt bituumen-hüdroisolatsioonile (vundament). 

Tööprotsess

Materjali omadused: tagab hea nakke vahtpolüstüreeni ja müüritise vahel; kiire kuivamine – kuivamisaeg u 2 h; väga kuluefektiivne – ühest dosaatorist (900 g = 850 ml) saab kuni 55 l vahtu, mida sõltuvalt niiskusest, temperatuurist ja aluspinnast piisab kuni 14 m² soojustuse paigaldamiseks; paigaldamisel täidab väiksemad tühimikud aluspinnas. Materjal paisub vähesel määral kuivamise käigus, kivistunult ei paisu ega kahane. Toode sobib kasutamiseks ka akende- ja uste paigaldamisel. weber.therm PU Fix töötemperatuur on -6 ˚C...+30 ˚C, optimaalne õhutemperatuur on +20 ˚C. Enne kasutamist tuleb pudelit hoolikalt loksutada. Töö käigus tuleb kasutada spetsiaalset vahupüstolit. Väljapressitava vahu kogust saab reguleerimiskruvi ja päästiku abil reguleerida. Kasutamisel peab balloon olema tagurpidi. Veel kuivamata vahtu saab puhastada PU-vahu puhastusvahendiga. Kuivanud vahtu saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Vahtpolüstüreenist soojustusplaatide liimimisel tuleb vaht kanda ümber terve plaadi perimeetri ning lisaks kanda pinnale veel 2-3 vertikaalset läbivat triipu. Triipude soovituslik laius on 2...3 cm. Vaht peab katma soojustusplaadi tagumisest küljest paika panduna vähemalt 40%.

Ladustamise tingimused ja säiluvusaeg

Toote säilivusaeg on 12 kuud stabiilsetes ja kuivades tingimustes. Toodet tuleb säilitada originaalpakendis, hoida jahedas ja kuivas, hästi ventileeritud kohas tihedalt suletud balloonides. Tähelepanu tuleb pöörata aerosoolide ladustamise juhistele. Eksotermiliste reaktsioonide vältimiseks tuleb toodet hoida eemal oksüdeerivatest, tugevalt leeliselistest ja happelistest materjalidest. Hoida eemal toiduainetest, jookidest ja loomasöödast. Mitte hoida koos oksüdeerivate ja kergesti süttivate materjalidega. Toode sisaldab difenüülmetaani -4,4’-diisotsüanaadi. 

Tähelepanu!

Isikutel, kes on tundlikud diisotsüanaadile võib toote kasutamine tekitada allergilisi reaktsioone. Inimesed, kellel on astma, ekseem või nahahaigused, peavad vältima otsest kokkupuudet tootega. Toodet ei tohi kasutada halvasti ventileeritud ruumides, va kui kasutatakse gaasi filtriga kaitsemaski (tüüp A1 vastavalt standardile EN 14387).