See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.vetonit 400

weber.vetonit 400
weber.vetonit 400

Toote eelised

  •  ThermoRoc süsteemi nakkekrohv
  • Lubitsementkrohv

 

 

 

Lubitsement nakkekrohv LT 20/80/500

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Pumbaga paigaldatav ThermoRoc (endine SerpoRoc) kolmekihilise süsteemi nakkekrohv. Antud meetodit kasutatakse mineraalvilla peal metallist-krohvivõrguga soojustussüsteemi ülesehitusel. 

Kulunorm

12…15 kg/m²

Tehnilised andmed

Pakend 25 / 1000 kg kott
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis
Veekulu 4...5 l/25 kg
Tulepüsivusklass A1, põlematu (EN 13501-1)
Sideaine Kustutatud lubi ja tsement
Täiteaine Purustatud lubjakivi, terasuurusega 0...4 mm

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspinnaks weber.vetonit 400 puhul ThermoRoc süsteemis on spetsiaalselt riputatava soojustussüsteemi jaoks mõeldud mineraalvilla pind. Aluskrohv weber 400 katab soojustuse pinna, kinnitid ja raabitsvõrgu (kihis ca 8…10 mm). Täpsemalt vaadata ThermoRoc süsteemi tööjuhendist

Segu valmistamine

Kotitäis (25 kg) segu segatakse 4…5 l puhta veega. Segamiseks kasutada trelli ja visplit või sundsegistit. Segamise aeg peab olema orienteeruvalt 3…10 minutit, sõltuvalt segisti võimsusest. 

Tööde teostamine

Enne töödega alustamist tuleb kontrollida, et objektile on tarnitud õige toode. Krohvitud pinna ja töökeskkonna temperatuur peab olema tööde ajal ja vähemalt 2 päeva peale tööde lõppu +5 °C. Soovitatav töötemperatuur peaks olema vahemikus +10…+20 °C. Vältida töötamist otsese päikese käes ja tugeva tuule korral, mis soodustavad liiga kiiret kuivamist. 

ThermoRoc süsteemi ehitamisel tehakse tootega esimene kiht, ca 8…10 mm. Järgmise kihi võib peale kanda 1…3 päeva pärast, sõltuvalt keskkonna tingimustest. 

Järeltöötlus

Kuiva ja kuuma ilma korral tuleb viimistletud pinda kasta, et kuivamisaega pikendada. 

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogemustega töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus. 

Tähelepanu!

Lubitsementtoodetel on iseloomulik kahvatu lubja- ja soolahärmatise teke fassaadipinnale. See on mööduv nähtus ning sellel ei ole mitte mingisugust negatiivset mõju fassaadikatte tugevusele ja vastupidavusele. 

Hooldusjuhend

Soovitame hoone fassaadi jooksvalt jälgida. Võimalikud mehaanilised vigastused ja kulumisjäljed tuleb koheselt parandada. Kui on lekkeid, kus vesi pääseb pragudesse,  tuleb need kohe parandada.

Määrdunud krohvi võib pesta või katta uuesti. Uuesti katmiseks kasutada võimalikult sarnast lahendust esialgsele (materjalid, värvitoonid).