See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.vetonit 401

weber.vetonit 401
weber.vetonit 401

Toote eelised

  • Kolmekihilise krohvisüsteemi nakkekrohv („küünte“ segu)
  • Lubitsementkrohv

 

 

Tugev lubitsement nakkekrohv LT 10/90/350

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Käsitsi või pumbaga paigaldatav kolmekihilise krohvisüsteemi esimese kihi, nn „küünte“ segu, millega luuakse nakkepind täitekrohvidele. weber.vetonit 401 on nn tugev nakkekrohv, kuna tema tsemendisisaldus on suur ning täiteaine osakaal kogu materjalist kõrge. 

Kulunorm

3…4 kg/m²

Tehnilised andmed

Pakend 25 / 1000 kg kott
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis
Veekulu 4...5 l/25 kg
Tulepüsivusklass A1, põlematu (EN 13501-1)
Sideaine Kustutatud lubi ja tsement
Täiteaine Purustatud lubjakivi, terasuurusega 0...4 mm

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspinnaks weber.vetonit 401 puhul võib olla erinev mineraalne aluspind, nt tellis-, plokk-, betoon või poorbetoonist aluspind. Aluspind tuleb enne töödega alustamist puhastada kõikidest naket takistavatest teguritest nagu tolm, lahtine krohv või –värv jmt. 

Segu valmistamine

Kotitäis (25 kg) segu segatakse 4…5 l puhta veega. Segamiseks kasutada trelli ja visplit või sundsegistit. Segamise aeg peab olema orienteeruvalt 3…10 minutit, sõltuvalt segisti võimsusest. 

Tööde teostamine

Enne töödega alustamist tuleb kontrollida, et objektile on tarnitud õige toode. Krohvitud pinna ja töökeskkonna temperatuur peab olema tööde ajal ja vähemalt 2 päeva peale tööde lõppu +5 °C. Soovitatav töötemperatuur peaks olema vahemikus +10…+20 °C. Vältida töötamist otsese päikese käes ja tugeva tuule korral, mis soodustavad liiga kiiret kuivamist. Järgmise kihi võib peale kanda 1…3 päeva pärast, sõltuvalt keskkonna tingimustest. 

Järeltöötlus

Kuiva ja kuuma ilma korral tuleb viimistletud pinda kasta, et kuivamisaega pikenda

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogenus töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus. 

Tähelepanu!

Lubitsementtoodetel on iseloomulik kahvatu lubja- ja soolahärmatise teke fassaadipinnale. See on mööduv nähtus ning sellel ei ole mitte mingisugust negatiivset mõju fassaadikatte tugevusele ja vastupidavusele. 

Hooldusjuhend

Soovitame hoone fassaadi jooksvalt jälgida. Võimalikud mehaanilised vigastused ja kulumisjäljed tuleb kohe parandada. Kui on lekkeid, mistõttu vesi liigub fassaadile, siis tuleb need kohe parandada. Määrdunud krohvi võib pesta või katta uuesti.

Uuel katmisel kasutada võimalikult ligilähedast lahendust olemasolevale (materjalid, värvitoonid).