See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.vetonit 411

weber.vetonit 411
weber.vetonit 411

Toote eelised

  • ThermoRoc süsteemi / kolmekihilise krohvilahenduse täitekrohv
  • Lubitsementkrohv
  • Heade töödeldavusomadustega ja kauakestva tulemusega

Tugev lubitsement täitekrohv LT 35/65/500

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Tegemist on käsitsi- ja pumbaga paigaldatava ThermoRoc (lubitsement versioon / endine SerpoRoc) kolmekihilise süsteemi täitekrohviga. Antud meetodit kasutatakse mineraalvilla peal metallist-krohvivõrguga soojustussüsteemi ülesehitusel. Materjal sobib kasutamiseks ka tavalise kolmekihilise krohvilahenduse täitekrohvina. 

Kulunorm

15...25 kg/m²

Tehnilised andmed

Pakend 25 kg kott
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis
Veekulu 4...5 l/25 kg
Tulepüsivusklass A1, põlematu (EN 13501-1)
Sideaine Lubi ja tsement
Täiteaine Purustatud lubjakivi, terasuurusega 0...4 mm

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspind peab olema puhas kõikidest naket takistavatest teguritest. Krohv kantakse soovitatavalt nakkekrohviga töödeldud aluspinnale (nt weber 400 / weber 401 / weber 402). Kasutades toodet ThermoRoc süsteemis, peab kihi paksus olema ca 10…12 mm, täpsemalt vaadata ThermoRoc süsteemi paigaldusjuhisest

Segu valmistamine

Kotitäis (25 kg) segu segatakse 4…5 l puhta veega. Segamiseks kasutada trelli ja visplit või sundsegistit. Segamise aeg peab olema orienteeruvalt 3…10 minutit, sõltuvalt segisti võimsusest. 

Tööde teostamine

Enne töödega alustamist tuleb kontrollida, et objektile on tarnitud õige toode. Krohvitud pinna ja töökeskkonna temperatuur peab olema tööde ajal ja vähemalt 2 päeva peale tööde lõppu +5 °C. Soovitatav töötemperatuur peaks olema vahemikus +10…+20 °C. Vältida töötamist otsese päikese käes ja tugeva tuule korral, mis soodustavad liiga kiiret kuivamist. 

ThermoRoc süsteemi ehitamisel tehakse tootega teine kiht, ca 10…12 mm. Järgmise kihi võib peale kanda 1…3 päeva pärast, sõltuvalt keskkonna tingimustest. 

Järeltöötlus

Kuiva ja kuuma ilma korral tuleb viimistletud pinda kasta, et kuivamisaega pikenda

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogenus töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus. 

Tähelepanu!

Lubitsementtoodetel on iseloomulik kahvatu lubja- ja soolahärmatise teke fassaadipinnale. See on mööduv nähtus ning sellel ei ole mitte mingisugust negatiivset mõju fassaadikatte tugevusele ja vastupidavusele. 

Hooldusjuhend

Soovitame hoone fassaadi jooksvalt jälgida. Võimalikud mehaanilised vigastused ja kulumisjäljed tuleb koheselt parandada. Kui on lekkeid, kus vesi pääseb pragudesse,  tuleb need kohe parandada.

Määrdunud krohvi võib pesta või katta uuesti. Uuesti katmiseks kasutada võimalikult sarnast lahendust esialgsele (materjalid, värvitoonid).