See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.stuck 313

weber.stuck 313
weber.stuck 313

Toote eelised

  • Fiiberkiududega tasandussegu nii välis- kui ka sisetöödeks
  • Kihipaksus 5...25 mm
  • Käsitsi- ja pumbaga pinnale kantav
  • Pragunemiskindel
  • Elastne
  • Sertifitseeritud 50-le külmatsüklile

Tsemendil baseeruv fiiberkiududega armeeritud tasanduskrohv nii sise- kui ka välitöödeks. Korraga saab pinnale kanda kihis 5...25 (30) mm.

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

weber.stuck 313 on fiiberkiududega tugevdatud krohvisegu nii välis- kui ka sisetöödeks. 

weber.stuck 313 sobib pindade krohvimiseks ühe või mitme kihina mehaaniliselt või käsitsi. ThermoRoc fassaadisoojustussüsteemi tasandussegu. weber.stuck 313 on valmis kuivsegu, millele lisatakse vaid vesi. Toodet tarnitakse 25 kg kottides. 

Kulunorm

ca. 13-14 kg/m²/cm

Tehnilised andmed

Pakend 25 kg paberkott
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis
Soovituslik kihipaksus ühel katmisel 5-25 mm (30 mm)
Veekulu 4-5 l/25 kg
Kasutusaeg 4 tundi vee lisamisest
Survetugevus 5-7 MPa
Tulepüsivusklass A2, põlematu
Külmatsükleid (SFS 176:2007) 50
Sideaine Tsement
Täiteaine Liiv ja purustatud lubjakivi
Lisandid Kapillaarset veeimavust vähendavad ja ilmastikukindlust parandavad lisaained

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

weber.stuck 313 sobib keraamilisest tellisest, silikaatkivist, kergbetoonist ja keramsiitbetoonist aluspindadele. Aluspind peab olema tugev, puhas, kõva ja külmakindel. 

Ettevalmistused tööks

Eemalda naket takistavad ained, nagu soolad, tolm, tsemendipritsmed, rooste ja lahtine krohv. Puu-, klaas- ja metallpindade kahjustumise vältimiseks on soovitatav need krohvimise ajaks kinni katta. Parema nakke tagamiseks on soovitatav aluspinda niisutada pihusti abil üksnes nii palju, et aluspind säilitaks veel piisavalt imamisvõimet. Juhul kui aluspind on tugevalt kahjustunud või kui aluspinnaks on kergbetoonplokid, on soovitatav kasutada krohvivõrku. 

Segu valmistamine

weber.stuck 313 kuivsegu 25 kg kott segada 4-5 l puhta veega. Segamisaeg on 4-5 minutit, segamisaega ei ole soovitatav ületada. Segamisvahendina kasutatakse trelli ja visplit või sundsegistit. 

Tööde teostamine

weber.stuck 313 valmissegu visatakse seinale kelluga või kantakse peale terasest pahtlilabidaga. Segu võib peale kanda ka mehaniseeritult krohvipritsiga. weber.stuck 313 on soovitatav kanda peale kahe kihina. Nakkekihi tegemisel on segu kulu 5-7 kg/m² ja see takistab segu liiga kiiret imendumist teisest kihist aluspinda ning garanteerib parima nakke aluspinnaga. Tasanduskihi paksus ühe korraga peab jääma vahemikku 5...25 (30) mm, segu kulu on 13...14 kg/m²/cm. Pind tasandatakse rihtlatiga ja vajadusel hõõrutakse siledaks, selleks võib kasutada näiteks uretaanist hõõrutit. Krohvitud pinda tuleb vajadusel niisutada 1...2 ööpäeva pärast tööde teostamist.
Soojustussüsteemi tegemisel tutvuda lähemalt ThermoRoc soojustussüsteemi kasutusjuhendiga. Segu kulu süsteemis on umbes 25-35 kg/m². 

Lõppviimistlus

Viimistlemine võib toimuda pärast tasanduskihi kivistumist (sõltuvalt kihipaksusest, ca 24 tunni möödumisel). Materjalidest on sobivad mineraalsed dekoratiivkrohvid: nt weber.pas 461 scratch struktuuriga silikaatkrohv, weber.pas 460 rillen struktuuriga silikaatkrohv, weber.vetonit 201 pritskrohv, weber kivipuruviimistlus ning lisaks silikoonvaikude baasil toodetud weber.pas 481 scratch ja weber.pas 480 rillen silikoonkrohvid. 

Praktilised nõuanded

Segu sobib kasutamiseks temperatuuril +5..+30 ºC. Segu valmistamiseks kasutada puhast vett, näiteks kraanivett. Tuleks vältida krohvimist päikesepaistel või tugeva tuule korral.

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi üle 10% kogumahust. 
Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu sattumisel silma loputa kohe rohke veega ning vajadusel konsulteeri arstiga. 

PAKEND

25 kg paberkott