See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.prim 400 Tiefgrund

weber.prim 400 Tiefgrund

Toote eelised

  • Loob tugeva nakkesilla uutele krohvikihtidele
  • Ei tekita veeaurule läbimatut kihti
  • Lahustivaba

Fassaadidele mõeldud süvakrunt, töötab ka tolmupidurina ning loob hea nakkepinna uutele krohvikihtidele.

Tootekirjeldus

weber.prim 400 Tiefgrund on süvakrunt mida kasutatakse uutel- ja vanadel fassaadidel nakkeparandajana. Vanade krohvfassaadide renoveerimisel, üle krohvimisel või soojustamisel tuleb aluspind alati hoolikalt puhastada, kuid hea nakke tagamiseks kantakse pinnale täiendavalt süvakrunti. Krunt tungib pooridesse ning toimib ka pinnale jäänud mustuse suhtes tolmupidurina. Samuti võib Tiefgrundi kasutada uutel betoonpindadel tolmupidurina. Materjal on värvitu ning koheselt kasutusvalmis.

Kulunorm

1 l = ca 1,0 kg

Normaalse imavusega pindadel on materjali kulu ca 0,2 l/m², st 50,0 m² / 10 l

Suure imavusega pindadel (nt poorbetoon) on materjali kulu ca 0,4 l/m², st 25,0 m² / 10 l

Tehniline info

Pakend 10 L kanister (alusel 60 tk)
Säilivusaeg 12 kuud suletud originaalpakendis, jahedas ruumis

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspind peab olema ühtlane, puhas ja kuiv. Enne Tiefgrundi pinnale kandmist puhastatakse fassaadipind mehaaniliselt (nt survepesuriga, voolava vee ja harjaga vmt viisil) suuremast bioloogilisest mustusest. Vajadusel tuleb kasutada orgaanikast puhastamiseks biotsiidilahust weber.prim 416 AlgoStop.

Pinnale kandmine

Materjal kantakse pinnale pintsli või rulliga. Mitte paigaldada otsese päikese käes või väga kõva tuulega mis kiirendaksid materjali kuivamist. Peale pinnale kandmist jätta materjalile piisavalt aega kuivamiseks. Peale toote pinnale kandmist tuleks järgmiste kihtidega jätkata mitte rohkem kui kahe nädala pärast.

Minimaalne paigaldustemperatuur on +5 °C.

Praktilised nõuanded

Materjal on kasutamiseks ainult välistingimustes! Mitte segada kokku teiste materjalidega. Enne kasutamist hoolikalt läbi segada. Kõik muud ehitise elemendid tuleb hoolikalt kinni katta, et Tiefgrund pinnale kandmisel nendele ei satuks. Tööriistad puhastada koheselt peale kasutamist jooksva puhta vee all. 

Ohutusnõuded

Toode on silmi ja nahka ärritava toimega. Vältida kokkupuudet kaitsmata nahaga ning sattumist silma. Silma sattumise korral loputada koheselt rohke puhta veega. Alla neelamise korral pöörduda koheselt meditsiinilise abi poole ning näidata toote etiketti ja materjali ohutuskaarti. Materjaliga töötamise korral on soovitatav kasutada kaitseprille, kindaid ning sobivat riietust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Lisainfo jaoks lugeda materjali ohutuskaarti.