See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Katri OÜ

 

 

Pärnu tn. 66, Paide 72718 

Betooni tn. 11B, Tallinn 11415

Registrikood: 10028382 
Tel: (+372) 5695 8538
E-post: artur(at)katri.ee 

 www.katri.ee

 

Katri OÜ on 1991. aastal asutatud ettevõte, kes tegeleb ehitusmaterjalide jae- ja hulgikaubanduse ning ehitustegevusega. Alates 1994. aastast spetsialiseerus ettevõtte ehitusosakond SILS-fassaadide soojustamisele ja viimistlemisele, olles toona selles valdkonnas üks esimesi firmasid Eestis. Täna kuulub ettevõte Eesti juhtivate ja kogenumate fassaadiviimistlejate hulka ja omab lisaks ka kindlat positsiooni Järvamaa ehitusmaterjalide turul.

 

Firma peakontor asub Eestimaa südames Paides ning alates 2006. aastast omab ettevõte filiaali Tallinnas. Seni on Katri OÜ tegevusgeograafia piirdunud Eestiga. Aastate jooksul on enim töid teostatud Harju-, Järva-, Viljandi- ja Raplamaal, kuid tellimusi on täidetud ka Narva-Jõesuus, Tartus, Otepääl, Valgas, Karksi-Nuias, Mõisakülas, Pärnus ja Haapsalus.

 

Alates 2013. aastast kasutab ettevõte hoonete soojustamisel ja viimistlemisel Weberi materjale. Seni Katri OÜ poolt Weberi materjalidega teostatud töödest suurim on Põhja-Eesti Regionaalhaigla C-korpuse fassaadide soojustamine ja vimistlemine WeberMin süsteemiga (8200 m²).

Referents, Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Referents, eramu Tallinnas