Kergkruus_2013_small.pdf array(1) { [0]=> array(3) { ["file"]=> string(52) "uploads/tx_weberproductpage/Kergkruus_2013_small.pdf" ["label"]=> NULL ["label_addon"]=> string(0) "" } } Kergkruus_2013_small_01.pdf array(1) { [0]=> array(3) { ["file"]=> string(55) "uploads/tx_weberproductpage/Kergkruus_2013_small_01.pdf" ["label"]=> NULL ["label_addon"]=> string(0) "" } } Kergkruus_2013_small_02.pdf array(1) { [0]=> array(3) { ["file"]=> string(55) "uploads/tx_weberproductpage/Kergkruus_2013_small_02.pdf" ["label"]=> NULL ["label_addon"]=> string(0) "" } } Toodete sertifikaadid - Weber

See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Toodete sertifikaadid

Allpool toodud loendina kergkruusa prinditavad tootelehed koos tootekirjelduste ja tehniliste andmetega. Samuti on iga toote juurdes muu vajalik dokumentatsioon.  

Leca kergkruus 2-4 mm

Täitematerjal põrandates, vahe- ja katuslagedes. Tasandamiseks või kallete andmiseks. Abiks haljastuses ja reoveepuhastites.


Leca kergkruus 4-10 mm

Soojustus ja täitematerjal vundamentide, keldriseinte ja torustike ümber, põrandate, teede, (spordi) platside all ning vahe- ja katuslagede ehitusel


Leca kergkruus 10-20 mm

Soojustus ja täitematerjal vundamentide, keldriseinte ja torustike ümber, põrandate, teede, ning vahe- ja katuslagede ehitusel. Koormuse vähendajana hoonete/rajatiste all.