weber M100/600

weber_M100_600_25kg_we_care_copy.jpg

weber M100/600 müürisegu on ette nähtud kergkruus -, kergbetoon- ja betoonplokkidest ning silikaatkividest ja tellistest müüride ladumiseks. weber M100/600 sobib ka välitingimustes oleva korstna ja kamina kere ladumiseks. Survetugevusklass M10

  • Tugev
  • Plastne
  • Tiksotroopne
  • Ilmastikukindel
  • Lihtsalt paigaldatav
  • Kvaliteetne

ENNE KASUTAMIST
Kivid ja plokid peavad olema puhtad. Enne müüritööde algust ja ladumise ajal tuleb kaitsta kõiki ehitiseosi, mida müüritööde ajal võidakse kahjustada.

TÖÖJUHISED
Müürtöödeks on parim tuulevaikne ja +10...+20 C kraadiga ilm. Võimaluse korral tuleks laotavat müüri kaitsta tugeva tuule ja intensiivse päikese eest. Kergplokkide ladumisel võiks müürisegu keskmine kihipaksus vuugis olla 15 mm, väiksemate kivide (tellis) ladumisel soovitatavalt mitte vähem kui 10 mm. Õhemate vuukide korral võib plokkide või kivide rihtimne keeruliseks osutuda. Liiga paksu vuugiga (>20 mm) ladumisel võivad värskelt laotud kivid vajuma hakata, mistõttu müür ei pruugi jääda sile. Liiga niiskete (või märgade) ning kuumade ja kuivade kivide ladumisel võib mördi nake kiviga jääda nõrgaks. Müürikive ei tohi pärast nakkumist ja paikarihtimist enam liigutada. Müüri ajutised katkestused on soovitatav teha astmelised. Mördipritsmed tuleb eemaldada müüri pinnalt enne mördi tardumist.

JÄRELHOOLDUS
Värskelt laotud müüri kaitsta vihma ja muu ohustava niiskuse eest. Kuiva ja sooja ilmaga tuleb takistada müüri liiga kiiret kuivamist. Väga soojade ilmade ja intnesiivse päiksepaistega müüri ladudes on soovitatav müüri 2-3 päeva jooksul veega kergelt niisutada. 

Pakend 25 kg; 1000 kg
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Vee kogus segamisel 3...4 l/25 kg
Tulepüsivusklass A1
Survetugevusklass M10  (EN 998-2)
Kasutusaeg 3 tundi vee lisamisest
Sideaine Portlandtsement
Täiteaine Liiv
Lisaained Ilmastikukindlust parandavad lisandid
Tera suurus 0…4 mm
Vuugi paksus 10...15 mm

Seotud tooted weber M100/600