See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

10 aastane garantii Weberi fassaadisoojustussüsteemile

Alates aprillist 2013 algab Weberil uus kapmaania, kus pakume meie fassaadisoojustussüsteemile materjaligarantiid 10 aastaks.  Sellega kaasneb kolmepoolne leping, mis seob Weberi kui materjalide tootja, ehitaja kui paigaldaja ning lõppkliendi. Garantii üheks kvaliteedimärgiks on tootjapoolne pidev ehituslik järelvalve.

Kampaania kestab 2013 aasta lõpuni. Tutvu kampaania tingimustega täpsemalt siin.

 

Kampaania tingimused

  • Saint-Gobain Ehitustooted AS, Weber äriüksus garanteerib oma toodete kvaliteedi ja vastupidavuse kümneks aastaks. Weber võtab kogu materiaalse vastutuse fassaadisoojustussüsteemi (WeberTherm, WeberMin või ThermoRoc) lagunemise korral, mis tähendab krohvimaterjalide kompenseerimist kogu vajaminevate remonditööde ulatuses. 
  • Kompenseeritavate materjalide hulka kuuluvad kõik Weber äriüksuse poolt turustatavad fassaadisoojustussüsteemi komponendid, st krohvisegud ja fassaaditarvikud.
  • Kompenseeritavate materjalide hulka ei kuulu soojustus (EPS-, mineraalvillast soojustusplaadid). 
  • Weber ei kompenseeri ehitustööde maksumust. 
  • Tootegarantii saamiseks tuleb kasutada Weber ÄÜ poolt tunnustatud ehitajat (omab vastavat tunnistust) ja sõlmida garantiileping kõigi kolme osapoole vahel – Weber, ehitusfirma ja lõppklient.
  • Tootegarantii taotlemisega kaasneb pidev ehitusjärelvalve kohustus, mida teostab Weberi esindaja. 
  • Kampaania periood 01. aprill – 31. detsember 2013

Tunnustatud fassaaditööde teostajad:

Meie arenevas ühiskonnas, kus areneb suurel kiirusel samuti ehitusmaterjalide tootmine, on vaja tunda erinevaid materjale ning osata neid õigesti kasutada. 

Ehitajad, kellega on meil pikaajalised koostöökogemused ning kes hoolega jälgivad tootjapoolseid juhtnööre materjalide paigaldusel,  julgeme soovitada ka Teile. 

 

Espak Ehitus OÜ


Deckol Nord OÜ

 

Fassaadipartner OÜ

 

Balti Vara Fassaadid OÜ

 

Traveter Ehitus OÜ

 

Katri OÜ

Spartec Ehitus OÜ