See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber ip 18

weber ip 18
weber ip 18

Uus

Toote eelised

  • Lubitsementkrohv sise- ja välispindade tasandamiseks
  • Külmakindel
  • Paigaldatav läbivoolusegistiga
  • Ühes kihis on võimalik paigaldada 5...20 mm

Lubitsement sideaineline krohvisegu sisepindade tasandamiseks.

Toote kirjeldus

weber IP 18 on lubitsement sideaineline krohvisegu eelkõige sisepindade tasandamiseks. Sobib otse erinevatele mineraalsetele aluspindadele nagu Fibo vmt plokksein, tellismüüritisele, betoonile jne. Materjal on paigaldatav nii käsitsi- kui ka pumbaga.

Kulunorm

1,6 kg/m²/mm

 16 kg/m²/cm

Tehnilised andmed

Lubatud kihipaksus 5…20 mm
Suurim terasuurus kuni 2 mm
Survetugevus peale kuivamist (28 päeva) >4 MPa
Kasutusaeg ca 4 h
Pakend 25 kg
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Sideaine tsement, lubi
Muud koostisosad liiv ja muud kasutusomadusi parendavad lisaained

Dokumentatsioon

Prindi tooteleht (PDF)

Toimivusdeklaratsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspind tuleb puhastada lahtisest krohvist, värvist jmt nakest takistavatest teguritest. Aluspind peab olema piisavalt kuiv, st pind võib olla mattmärg, kuid mitte „läikiv-märg“, st peab olema piisav imavusvõime. Väga imavate pindade korral (nt poorbetoon), tuleb aluspinda eelnevalt kruntida nt weber.vetonit MD16 vesilahusega (suhtes 1:10). Väheimavatel pindadel, kus krohvil ei ole otse head nakkepinda, on soovitatav teha esmalt õhuke nakkekiht mõne plaatimisseguga, nt weber Extra Fix.

Segu valmistamine

Kuivsegule lisatakse 25 kg koti kohta 3,5…4,25 l puhast jahedat joogivett ning segatakse trelli otsa kinnitatud vispliga kuni saavutatakse homogeenne mass. Väikeseid koguseid võib segada ka käsitsi. Segu kasutusaeg on umbkaudu 4 h, kuid aeg-ajal on soovitatav segu uuesti läbi segada, et tagada paremad töödeldavusomadused.

Segu pinnale kandmiseks sobivad nii kellu ja krohviliip kui ka krohvipump (PFT G4, Cura 3900 jne). Segu pinnale kandmisel pumbaga on soovitatav teha seda paralleelsete ribadena, et oleks lihtsam tagada hiljem ühtlast ja tasast aluspinda. Krohvimistöid ei tohiks teha otsese päike ja tugeva tuule käes (kuivamist kiirendavate teguritega). Tööde ajal peab temperatuur olema +5…+30 °C.

Lõppviimistlus

weber IP18 võib hiljem viimistleda otse kuivade ruumide puhul polümeerse viimistluspahtliga weber LR+ või weber LR Fine ning niiskete ruumide korral niiskuskindla viimistluspahtliga weber VH Hall või weber VH Valge.

Ohutusnõuded

Kõik tööd tuleb teostada vastavalt üldistele ehitus- ja ohutusnõuetele. Toode sisaldab tsementi ning võib omada silmi- ja hingamisteid ärritavat mõju. Kui krohvi satub silma või hingamisteedesse, siis pöörduda kindlasti vajadusel arsti poole.
Kõik töövahendid ja –riistad tuleb pesta kohe peale tööde lõppu puhta veega.