See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.prim 811

Nakkekrunt imavatele aluspindadele

weber.prim 811
weber.prim 811

Toote eelised

  • Koheselt kasutusvalmis
  • Veeauru läbilaskev ja hallituse teket takistav
  • Niiskus- ja külmakindel
  • Vastupidav leelistele
  • Sise-ja välistingimustes kasutatav

weber.prim 811 on mineraalsetele pindadele mõeldud koheselt kasutusvalmis kruntimislahus, millel on sügavale aluspinda imendumise võime. Toode sobib kasutamiseks veetõkkemassi aluseks kruntimiseks nii uute kui vanade pindade korral. Kruntimise järgselt paraneb veetõkkemassi (weber.tec 822; weber.tec 824) nakkuvus aluspinnale ning väheneb veeimamisvõime. Viimistlustöödel saab kasutada krunti ka enne värvimist või krohvimist. Kruntimislahus on kasutatav nii sise- kui välistingimustes.

Tootekirjeldus

Tehnilised andmed

Kulunorm 0,1...0,3 l/m² (sõltuvalt aluspinnast ja veega lahjendamise suhtest)
Kuivamisaeg ca 4 h (olenevalt keskkonna tingimustest)
Töötemperatuur +5 °C...+30 °C
Koostis Vesi, polümeerid, antiseptik
Pealekandmiseks sobivad tööriistad Pintsel, rull, pihusti
Värvus Valge vedelik
Pakend 1L ja 5L
Säilivusaeg 6 kuud tootmise kuupäevast

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Sobivad aluspinnad on tsement-, betoon-, gaasbetoon-, kips-, kipskartong-, lubjakivitsement- jt imavad mineraalsed aluspinnad. Toode ei sobi kasutamiseks mitteimavatel pindadel (vana keraamiline plaat, poleeritud betoon, klaas, metal, vmt), seal tuleks kasutada nakkekrunti weber.prim 803.

Tööprotsess

Aluspind peab olema stabiilne, puhas ja tolmuvaba. Eemaldada tuleb lahtine krohv/pahtel, värv, vmt ning puhastada  õlist ja rasvast. Nõrk või lahtine betoon tuleb eemaldada ning pind tolmust puhastada tolmuimejaga. Kruntimislahus kantakse töödeldavale pinnale pintsliga, rulliga või madalsurve pihustiga ühtlaselt ühe korraga. Kui pind on väga vana, imav ja  kahjustatud siis kantakse kruntimislahust pinnale mitu korda (2–3). Sel juhul tuleb esimesel korral lahust lahjendada puhta veega (1:1). Järgmine kiht kantakse peale lahjendamata siis, kui eelmine kiht on kuivanud.Aluspinna ja õhu temperatuur peab kruntimise ja kuivamise ajal olema vahemikus + 5 kuni + 30 °C.

Üldine teave

Soovitav on kasutada kruntimislahuse weber.prim 811 paigaldamisel kaitseprille, kummikindaid ning respiraatorit. Võimalusel kasuta pritsmete eest kaitsvat riietust. Nahale sattumisel pesta rohke vee ja seebiga. Aine sattumisel silma loputada mõne minuti vältel koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga. Säilitamisaeg kuivades tingimustes ja original- pakendis kuni 6 kuud. 

Tähelepanu! Pärast külmumist ei ole kruntimislahus enam kasutamiskõlbulik. 

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogenud töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus.