See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.tec 822

SUPERFLEX 1

weber.tec 822
weber.tec 822

Toote eelised

  • Ühekomponentne 
  • Väga elastne (venivus u 310 %)
  • Pragusid sildav
  • Madal kulunorm (u 1,2 kg/m2)
  • Lühike kuivamisaeg (1. kiht 2-4 tundi)
  • EMICODE: EC1
  • Det Norske Vertas (merendussertifikaat)

weber.tec 822 on  ühekomponentne väga elastne polümeerne hüdroisolatsioonimass plaadistuse aluseks veeisolatsiooniks siseruumides.  

Tootekirjeldus

Kasutuskohad

weber.tec 822  sobib ainult siseruumides olevate niiskete ja märgade ruumide veeisolatsiooniks tegemiseteks. Sobivateks kohtadeks on näiteks vannitoad, pesuruumid, duširuumides, saunad jmt, kuid ei ole sobi kasutamiseks välitingimustes ja pidevalt veesurve all olevates kohtades (näit. basseinid, veemahutid jmt).

Tehnilised andmed

Kulunorm (2x katmisel; min 0,5 mm) u 1,2 kg/m²
Kuivamisaeg 1.kiht 2...4 h
  2.kiht u 12 tundi (olenevalt keskkonna tingimustest)
Töötemperatuur +5 ... +30 °C
Kuivamisärgne temperatuuri taluvus -20 ... +70 °C
Tihedus u 1,6 kg/dm³(l)
Elastsus/venivus u 310%
Pealekandmiseks sobivad tööriistad Pintsel, maalrirull, pahtlilabidas
Värvus Hall
Pakend 4, 8 ja 24 kg
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Sertifikaadid CE; EC1; Det Norske Veritas (meresertifikaat)

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

weber.tec 822 sobib väga erinevatele aluspindadele nagu kips-, lubi-, lubitsement- ja tsementkrohvitud pinnad, samuti betoon, põrandasegude, keraamiliste plaatide, kipsplaatide jmt pindade katmiseks. Toode on väga hästi töödeldav, kergesti pinnale kantav ja aluspinnal olevaid väiksemaid pragusid sildav tänu oma heale elastsusele. Aluspind peab olema piisavalt tugev, stabiilne, puhas, kuiv ja tolmuvaba. Imavad pinnad töödeldakse eelnevalt nakkekrundiga weber.prim 801 ning mitteimavad aluspinnad krundiga weber.prim 803. Kõik naket takistavad tegurid tuleb enne tööde algust eemaldada (ehitustolm/-praht). 

Tööprotsess

weber.tec 822  on koheselt kasutusvalmis toode. Materjali pealekandmiseks sobivad lai pintsel/hari ja maalrirull, aga saab kasutada ka kellut ja pahtlilabidat. Hüdroisoleerimistöid tuleb alustada pindade korralikust puhastamisest, misjärel saab need kruntida (weber.prim 801), selleks, et tekiks hea nake veetõkkemassile. Et tagada katkematu veetõkkekiht tuleb esmalt armeerida erinevad ohukohad, tegemist on kohtadega kus võivad tekkida veetõkkekihti mõrad ja lekked. Nendeks on trapid, läbiviigud, sein-seinaga ning sein- põrandaga ristuvad nurgad. Sise- ja välisnurga isoleerimiseks kasutatakse kiudkangaslinti weber.vetonit FC. Trappide ja läbiviikide isoleerimiseks saab kasutada kiudkangas rullist weber.vetonit FM välja lõigatud kangatükke. Enne kanga paigaldamist kantakse veetõkkemass weber.tec 822 aluspinnale ning surutakse kangas selle sisse, jälgides, et kanga alla ei jääks õhumulle. Seejärel võõbatakse veel üks kiht veetõkkemassi paigaldatud kiudkanga peale. Laushüdroisolatsiooni pealekandmiseks on sobivaim tööriist pikakarvaline maalrirull, et pealekantav kiht oleks piisav (kuivamisjärgselt 0,5 mm) ja katkematu tuleks töid teostada kindlasti kahes kihis ning  pinnale peaks kandma pigem rohkem materjali kui vähem, et tagada piisav kihipaksus kuivamisjärgselt, sest veetõkkemass on kuivamisel väga suure mahukahanemisega (mitte paigaldada alla minimaalse kulunormi u 1,2 kg/m2). Kuna hüdroisolatsiooonimass on elastne ja vetthülgav tuleb sellele plaatimiseks kasutada samuti elastset ja suure nakketugevusega plaatimissegu (weber Extra Fix).

Üldine teave ja hoiustamine

Kõik andmed on antud temperatuuril +23 °C, suhtelise õhuniiskusega 50%.
Toode säilib kuivades tingimustes avamata pakendis vähemalt 12 kuud.

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogenud töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus. 

Enne materjali paigaldamist tuleb kindlasti tutvuda Weberi „Märja ruumi terviklahendusega“, kus on täpsemalt tutvustatud trappide, läbiviikude ja nurkade hüdroisoleerimist ning veetõkkemassi weber.tec 822 paigaldamist!

weber.tec 822 omab Det Norske Veritas serifikaati laevadel kasutamiseks ja EMICODE: EC1 keskodeklaratsiooni:

Videod