See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.tec 824

SUPERFLEX D1

weber.tec 824
weber.tec 824

Toote eelised

  • Sobib suure niiskuskoormusega tingimustesse
  • Kasutatakse õhekrohvisüsteemides akna veepleki all ning soklites krohvide peal
  • Sobib kasutamiseks sise- ja välitingimustes

weber.tec 824 on tsemendil baseeruv ühekomponentne hüdroisolatsioonimaterjal, mis on mõeldud kasutamiseks suurema niiskuskoormusega tingimustes. Peamiselt on toode ette nähtud basseinide, ühiskondlike duširuumide, aurusaunade aga ka rõdude ja terrasside veetõkke ehitamiseks. Lisaks kasutatakse toodet fassaadide õhekrohvisüsteemides, kus tec 824 abil hüdroisoleeritakse akna veepleki alt (va otsatükiga lahendustes) ning soklites soojustuse ja krohvide pealt. Materjal on UV-kindel ja vajadusel ülevärvitav (nt silikoonvaikvärviga ton 411 AquaBalance). Toode sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Materjali võib kasutada põrandakütte korral.

Tootekirjeldus

Tehnilised andmed

Kulunorm u 1,4 kg/mm/m² (sõltuvalt veekoormusest sobiv kihipaksus 1,2-2,0 mm)
Pealekandmiseks sobivad tööriistad Pintsel, hari, kellu, pahtlilabidas
Veekulu 5,0…5,4 l/20 kg
Kuivamisaeg 1.kiht 4 h
  2.kiht 20 h
  (olenevalt keskkonna tingimustest)
Töötemperatuur +5...+30 °C
Tihedus u 1,4 kg/dm³(l)
Värvus Tsementhall
Pakend 20 kg (42 tk alusel)

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Aluspind peab olema piisavalt tugev, stabiilne, puhas, kuiv ja tolmuvaba. Imavad pinnad töödeldakse eelnevalt nakkekrundiga weber.prim 801 ning mitteimavad aluspinnad krundiga weber.prim 803. Kõik naket takistavad tegurid tuleb enne tööde algust eemaldada (ehitustolm/-praht). PVC ühendused ja üleminekud tuleb karestada esmalt liivapaberiga, seejärel kruntida kruntainega weber.prim 807 ning sinna sisse puistada liiva (0,1…0,5 mm).

Tööprotsess

Kõigepealt valada õige kogus vett (5,0…5,4 l/20 kg) seguämbri põhja ning siis lisada vastav kogus kuivsegu. Segada kuni toode on ühtlane tükkideta mass.
Esimese etapina isoleeritakse kõik nurgad ja läbiviigud, milleks kasutatake spetsiaalseid weber.tec 828 seeria tarvikuid. Materjal kantakse aluspinnale pintsli, harja või kelluga kahes kuni kolmes kihis, kuni peale kuivamist on tagatud 2 mm paksune kiht (tööetappide arv sõltub aluspinna siledusest). Segu jäägid tuleb puhastada värskelt niiske käsnaga ning töövahendid tuleb puhastada koheselt peale kasutamist puhta veega.

Üldine teave ja hoiustamine

Kõik andmed on antud temperatuuril +23 °C, suhtelise õhuniiskusega 50%.
Toode säilib kuivades tingimustes avamata pakendis vähemalt 12 kuud.

Praktilised nõuanded

Hea tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kogenud töövõtjat, vajadusel saab kontaktide soovitamisel appi tulla kohalik Saint-Gobain Weberi esindus.