See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber MultiGlue

weber MultiGlue
weber MultiGlue

Uus

Toote eelised

  • Lihtsalt kasutatav
  • Väga hea nake erineval aluspinnal
  • Sobilik kõikidele plaaditüüpidele
  • Sise-ja välistingimustes kasutatav
  • Ei tolma - "Low dust" toode

Laialt kasutatav, elastne, heleda tooniga plaatimissegu 

Toote kirjeldus

Kasutuskohad

Weber Multiglue on sobilik keraamiliste  plaatide ja looduskivide  paigaldamiseks sise- ja välistingimustes mineraalsetele aluspindadele. Toode sobib lahti tulnud plaatide tagasi kleepimiseks ja muudeks plaatimisega seotud remonttöödeks.

Tehnilised andmed

Materjali kulu umbes 3 kg/m²
Aluspind tasandatud pind, betoon, kergbetoon, tellis, kipsplaat
Paigaldustemperatuur Plaatimise ajal ja 2 päeva peale plaatide paigaldamist peab olema aluspinna, segu ja õhutemperatuur üle +10 °C. Jahedam temperatuur vähendab nakketugevuse kasvu.
Segu avatud aeg ca 20 min
Sega kasutusaeg 3 tundi vee lisamisest
Täielik kuivamine 2 nädalat (T=20 °C, RH= 50%)
Nakketugevus (28 päeva) >1.0 N/mm2 (EN 1348)
Veekulu u 1.5l/5kg (=u 0.29 l/kg)
Sideaine tsement
Pakend 5 kg
Säilitamine 24 kuud (kuivades oludes kinnises pakendis)

Dokumentatsioon

Prindi tooteleht (PDF)

Ohutusleht

Toimivusdeklaratsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Plaatimise ajal ja ka 2 päeva peale plaatide paigaldamist peab olema aluspinna, segu ja õhutemperatuur üle +10 °C. Aluspind peab olema kuiv, mahupüsiv, kõva ja puhastatud naket nõrgendavatest ainetest (tolm, tsemendipiim, lahtine materjal). Väikesed ebatasasused üksikute plaatide all saab tasandada enne plaatimist weber MultiGlue abil.

Segu valmistamine

Kuivsegu (5kg) segatakse 1,5 l puhta veega trelli ja vispli abil. Väiksema koguse võib segada ka käsitsi näiteks kellu või pahtlilabida abil, segada niikaua kuni on mass on ühtlane, umbes 5 minutit. Segul lastakse seista umbes 10 minutit ja seejärel segatakse see uuesti kergelt läbi. Valmissegatud plaatimissegu kasutusaeg on umbes 3 tundi vee lisamisest.

Paigaldamine

Plaatimissegu paigaldatakse plaatimiskammi hambulise poolega, plaadid tuleb kinnitada avatud aja jooksul (umbes 20 minutit). Tuuletõmme, kõrge temperatuur ja imavad aluspinnad vähendavad avatud aega. Piisava nakke saavutamiseks aluspinna ja plaadi vahel tuleb segule asetatud plaati paraja tugevusega segusse suruda. Suuri plaate paigaldades võib plaatimissegu kanda ka plaadi tagaküljele. Plaadistust saab korrigeerida umbes 10 minuti jooksul pärast plaadi paigaldamist. Segu ei tohi täita üle poole plaadivuugi sügavusest, üleliigne segu eemaldatakse kohe. Heade kuivamistingimuste puhul võib alustada vuukimisega 24 h möödudes. Keskkonnatingimused, kasutatavad plaadid ja aluspinna imavus mõjutavad oluliselt kuivamisaega. Tööde ajal ja kahel järgneval päeval peab aluspinna, segu ja plaatide temperatuur olema üle + 10°C.

Ohutusnõuded

Põhjustab ärritust. Sisaldab tsementi. Ärritab silmi, hingamisteid ja nahka. Väldi pikemat kontakti nahaga. Vajadusel kasuta kaitseprille, respiraatorit, kindaid või kaitsekreemi. Väldi tolmu sissehingamist. Segu silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ning vajadusel konsulteerida arstiga.