See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.vetonit FM

weber.vetonit FM
weber.vetonit FM

Toote eelised

  • Laius 80 cm
  • Pikkus 10 jm

weber.vetonit FM on kiudkangasriie, mida kasutatakse hüdroisolatsiooni-/veetõkketöödel eritükkide välja lõikamiseks, st trappide- või torude läbiviikude hüdroisoleerimisel. 

 

 

Tootekirjeldus

Kasutuskohad

weber.vetonit FM on kiudkangasriie, mida kasutatakse hüdroisolatsiooni-/veetõkketöödel eritükkide välja lõikamiseks, st trappide- või torude läbiviikude hüdroisoleerimisel ja lisaarmeerimise tegemisel.

Kasutusjuhised

Kasutuskohad

weber.vetonit FM kasutatakse hüdroisolatsiooni-/veetõkketöödel eritükkide välja lõikamiseks, st trappide- või torude läbiviikude hüdroisoleerimisel

Tööjuhis

weber.vetonit FM paigaldatakse veetõkkesüsteemi ehitamisel veetõkkemassiga weber.tec 822 (Superflex 1). Enne töid veetõkkemassiga weber.tec 822 tuleb aluspind kruntida selleks ettenähtud nakkekrundiga weber.prim 801 (imavatel aluspindadel) või weber.prim 803 (vähe-/mitteimavatel aluspindadel). weber.tec 822 pinnale kandmiseks kasutatakse kas laia pintslit/harja või suurematel pindadel pikakarvalist rulli. 

weber.tec 822 kantakse esmalt aluspinnale, seejärel surutakse värskesse segusse kiudkangasdetailid ning spaatliga kergelt surudes saavutatakse korralik lausnake kiudkanga ja veetõkkemassi vahel.