See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.floor 4955 dB-matt

weber.floor 4955 dB-matt
weber.floor 4955 dB-matt

Uus

Toote eelised

  • Sammumüra isoleerimiseks väga õhukeses kihis
  • Lihtne lõigata ja paigaldada
  • Head akustilised näitajad, mis ajas ei muutu
  • Sobib põrandaküttega lahendustesse

 

 

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

weber.floor 4955 dB-matt sobib heliisolatsiooni parandamiseks uusehitustel ja renoveerimisel, kui kihipaksused on väga piiratud.Weber.floor 4955 dB‐matti kasutatakse kodu‐ ja kontoripõrandate heliisolatsiooni parandamiseks. 2,5 mm dB‐matt koosneb klaaskiudmatist, mis on mõlemalt poolt kaetud polüetüleen kilega. Ülemine pool on valge kilega, sellele on trükitud Weberi logo ja tootenimi. Mati pikemas servas on iseliimuvteip vuukide tihendamiseks. Koos 25 mm tasandusseguga moodustuv süsteem vähendab tavalisel betoonvahelael sammumüra L'n, w 18 dB ja parandab õhumüraisolatsiooni ΔRw 4 dB (VTT Raport No. VTT‐S‐04183‐10).

Tehnilised andmed

Koostis PE kilega kaetud klaaskiudmatt
Rulli pikkus 30 m
Rulli laius 1000 mm + 55 mm iseliimuv teip
Paksus 2,5 mm
Rulli kaal 12 kg
Tulepüsivusklass Bfl
Pakend 30 m² rull, alusel 16 rulli
Ladustamine Hoida kuivades tingimustes, püstises asendis, kaitsta otsese päikesevalguse eest

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Pind peab olema sile ja ilma väljaulatuvate teravate kohtadeta, ebatasasused tuleb eelnevalt tasandada ja kõrgemad osad ning lahtine materjal eemaldada.

Paigaldamine

dB‐mati paanid paigaldada üksteise kõrvale serv‐servaga, nii et ülekatteks jääks vaid teibi osa. Selliselt toimides jääb heliisolatsiooni matiga kaetud pind ühtlase paksusega. Ülespöörded seintele tehakse eraldi toote weber.floor 4960 servalindi abil, aga selleks võib kasutada ka dB‐matti. Väga oluline on jälgida, et kõik vuugid oleksid tihedad ja segu ei satuks aluspinna ja dB‐mati vahele. Valatava ujuvpõranda tugevdamiseks kasutatakse klaaskiud põrandavõrku. Et hoida kogu lahenduse paksus minimaalne kasutatakse tasandamiseks fiiberkiuga isevalguvat põrandasegu weber.floor 200 RAPID (kiirkivinev) või weber.floor dB‐põrand (normaalkivinev). Soovituslik minimaalne segukihipaksus on 25 mm. Peale ettenähtud kuivamisaega võib põranda katta sobiliku kattega (lisainfo põrandasegu tootelehel). Vähendamaks õhukese segukihi pragudetekkimise ja nurkadest kerkimise riski on soovituslik enam kui kolmeks päevaks katmata jäävad pinnad töödelda 1:5 lahjendatud nakkedispersiooniga weber.vetonit MD16.