See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.floor Top matt

weber.floor Top matt
weber.floor Top matt

Uus

Toote eelised

  • Toob esile tasanduskihi esialgse tekstuuri ja tootele iseloomuliku välimuse.
  • Kulumiskindel kaitseaine, mis tagab määrdumiskindluse paljudeks aastateks
  • Hea veeauru läbilaskvus
  • Hästivalguv, kiiresti kuivav

1-komponentne, matt, akrüülalusel kaitseaine mineraalalusel põrandatasandussegudele nagu weber.floor 4650 ja weber.floor 4610.

Tootekirjeldus

Tehnilised andmed

Kulunorm u 0,05 kg/m²/kiht, soovitavalt 2 kihis
Kuivamisaeg u 2 tundi
Kõvenemisaeg: kõndimiskuiv u 6 tundi
Kõvenemisaeg: täiskoormus 7 ööpäeva
Viskoossus Sarnane vee viskoossusele
pH 7-8
Säilivusaeg 12 kuud valmistamise kuupäevast (avamata pakendis, ruumi temperatuuril +5...+25 °C) Ei tohi läbikülmuda. Säilitada ja transportida plusstemperatuuril!
Pakend 4 kg ämbris

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Enne kaitseaine weber.floor Top Matt kasutamist tuleb põrand töödelda krundiga weber.floor Top Primer. Põranda pind peab olema kuiv ja tolmuvaba. Tuleb meeles pidada, et põrandal ei tohi enne põranda töötlemist ilma jalatsikaitseta (näiteks kilesussid) kõndida, sest jalatsitaldade jäljed jms mustus jäävad pinnakattematerjali alt nähtavale. Põranda ja õhu temperatuur peab töö ajal olema +15...+25 °C.

Segamine

Toode segada läbi näiteks trelliga u 2 minutit ja valada värvialusele. Kui kogu anuma sisu ei valata välja korraga, tuleb toodet enne kasutamist uuesti segada. 

Tööjuhis

Pinnakattematerjal kanda põrandale ühtlaselt lakirulliga kahes kihis (nt 400 mm rull, 6-8 mm karvaga). Teise kihi võib peale kanda pärast esimese kihi kuivamist, min 2 tunni pärast, kuid sama päeva jooksul. Põrand talub kerget koormust, kui viimase kihi pealekandmisest on möödunud vähemalt 6 tundi. Lõplik tugevus u 7 päeva pärast.

NB! Pinnakattematerjali ei tohi valada otse põrandale, vaid kasutada maalrirulli alust. Materjali pealekandmise ja kuivamise ajal vältida otsest päikesevalgust ja tõmbetuult. Põrandaküte tuleb enne töö alustamist aegsasti välja lülitada.

Kanda kaitsekindaid ja -riideid. Enne kasutamist tutvuda ohutuskaardiga. 

Hooldus

Värvilised materjalid ja kemikaalid (juuksevärvid, punane vein jm) tuleb pinnakattematerjalilt kohe eemaldada, et vältida pinna kahjustamist ja põrandale jäävaid plekke. Suur mehaaniline koormus võib pinnakattematerjali kahjustada. 

Enne pinnakattematerjali uuendamist tuleb pind karestada.