See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.tec 901

weber.tec 901
weber.tec 901

Toote eelised

 

  • Lahustivaba
  • Vastupidav happelistele ja aluselistele ainetele
  • Kõrge vastupidavus leelissoolade toimele
  • Kasutatav krundina ja ka isoleeriva ning kaitsva kattena
  • Väga kõrge bituumeni kontsentratsiooniga

weber.tec 901 on dispersne lahustivaba bituumen-emulsiooni kontsentraat, mis sobib krundiks bituumen katetele ning samuti ka iseseisvalt isoleerivaks ja kaitsvaks katteks betoonil, krohvil, tellisseinal, terasel, kiulistel tsementmaterjalidel, mitmesugustel isolatsiooniplaatidel ning ka lahustitundlikel soojustusplaatidel (XPS, EPS).

Toote kirjeldus

weber.tec 901 on dispersne lahustivaba bituumen-emulsiooni kontsentraat, mis sobib krundiks bituumen katetele ning samuti iseseisvalt isoleerivaks ja kaitsvaks katteks betoonil, krohvil, tellisseinal, terasel kiulistel tsementmaterjalidel, mitmesugustel isolatsiooniplaatidel ning ka lahustitundlikel soojustusplaatidel (XPS, EPS). weber.tec 901 võib kasutada ruumide ja veereservuaaride isoleerimiseksseal, kus lahustite kasutamine on raske või ohtlik. Materjali võib kasutada isoleeriva ja kaitsva kihina tunnelite ja sildade ehitamisel. Samuti on toode kasutatav ka kaitsva kihina vundamentidel agressiivse vee puhul.

Tehnilised andmed

Kuivamisaeg (+20°C juures) u 2 tundi
Tihedus u 1 kg/dm
Kasutustemperatuur +5 °C...+35 °C
Minimaalne töötemperatuur +4 °C
Veeauru takistus u 800
Kasutatavad seadmed lai pintsel, värvirull, teras liip, värvipihusti
Värvus Must, pruunikas punane
Pakend 5L; 10L
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast, säilitatuna kuivas ja suletud pakendis

Kulunorm

Isoleeriva kaitsekihi tegemisel u 450 ml/m²  
Krundikihi tegemisel u 15-30 ml/m²  

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Kasutusalad

weber.tec 901 saab kasutada krundina bituumen hüdroisolatsiooni massi weber.tec 915 all, kuid ka iseseisva isoleeriva ja kaitsva kihi tegemiseks nt. sildade ja tunnelite ehitamisel, samuti ka kaitsva kihina vundamentidel agressiivse vee puhul. weber.tec 901 on kasutatav samuti ka ruumide ja veereservuaaride isoleerimiseks seal, kus lahustit sisalduvate materjalide kasutamine on eriti raske või ohtlik.

Lisaks on võimalik weber.tec 901 kasutada kruntiva ja kaitsva kihina katustel rullmaterjali alla. Eeliseks toote kasutamisel katustel on vähene kulu, hea töötlusaste ja võimalus kasutada ka niisketel pindadel.

Paigaldus

Krundina kasutamisel bituumen hüdroisolatsiooni masside all tuleb weber.tec 901 lahjendada veega suhtele 1:10 ja kanda pinnale, mis on eelnevalt puhastatud.

Mineraalsetele pindadele isoleeriva kihi tegemisel tuleb esialgselt pind kruntida weber.tec 901 lahjendatuna (1:10) ning seejärel kanda 1-2 kihis materjal pinnale lahjendamata kujul.

Sünteetilise ainega kaetud profiilpleki kruntimiseks tuleb weber.tec 901 lahjendada veega suhtele 1:3-le.