See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.tec 911

weber.tec 911
weber.tec 911

Toote eelised

  • Bituumeni baasil, kiude ja lahusteid sisaldav mass
  • Plastne, kergelt paigaldatav
  • Ilmastiku-, vee- ja ja UV-kindel

 

 

weber.tec 911 on väga heade nakkeomadustega bituumeni baasil kiude ja lahusteid sisaldav isoleeriv mass katuste remondiks.

 

 

 

Tootekirjeldus

Weber.tec 911 on külmalt kasutatav mastiks, mis peale kõvenemist moodustab vastupidava ja elastse plastilise katte. Materjal on vett mitteläbilaskev, vastupidav hapete ja aluste, sademete, tööstuslike gaaside, soolade ja pinnases sisalduvate agressiivsete ainete mõjule. Naket parandavad lisaained lubavad materjali kasutada ka kergelt niisketel pindadel, plastifikaatorite olemasolu hoiab ära murenemise. Ultraviolettkiirguse absorberid kaitsevad efektiivselt materjali päikesekiirguse mõju eest.
Weber.tec 911 kasutatakse erinevatel horisontaal- ja vertikaalpindadel. Ka tugev päikesekiirgus ei põhjusta materjali voolavust. Kasutades antud mastiksit saavutatakse vett eemaletõukav ja atmosfäärimõjudele vastupidav ilma vuukideta isoleeriv kate, mis õigel pealekandmisel ja kihi paksusel 3 mm peab vastu 3 atm rõhu all oleva vee survele. Nakketugevus aluspinnaga kindlustab püsivuse ka kõige tugevama tormiga.

Massi tehnilised andmed

Tooraine Bituumen
Värv Must
Lahusti sisaldus Olemas
Konsistents Pasta
Pealekandmisviis Pahtlilabidas, hõõruti
Kihi paksus maks. 10 mm
Materjali kulu 1,25 kg/m² 1 mm kihi puhul
Kuivaine jääk 75%
Kõvenemisaeg 2–8 päeva olenevalt tingimustest
Veeauru läbivus µ H20 – ca 10000
Temperatuur paigaldamisel 1-35 °C
Puhastusvahend Lahusti White Spirit

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Kasutusala

weber.tec 911 kasutatakse isolatsioonitööde tegemisel kohtades, kus on nõutav veepidavus ja atmosfääri mõjudele vastupidavus, näiteks kõrg- ja maa-aluses ehituses, tellis-, betoon-, ja krohvitud pindadel, katuseplekil, rullmaterjalist katustel, ülekatete tegemisel katustel, tsingitud katete ühendamisel, rõdude ja terrasside horisontaalseks vaheisolatsiooniks, õhumullide eemaldamiseks rullmaterjaliga kaetud katustelt ja pragude täitmiseks.

Paigaldamine

weber.tec 911 kantakse peale pahtlilabida või kelluga. Aluspind peab olema kuiv ja tolmuvaba. Niiskel pinnal kanda peale energiliselt mitu korda, et aktiviseerida lisaaineid, mis kindlustavad hea nakke aluspinnaga.
Tolmavad pinnad (näiteks betoon) on vajalik eelnevalt kruntida kasutades samuti weber.tec 911. Ühe korraga võib peale kanda 4 mm paksuse kihi. Kokku võib kihi paksus olla 10 mm. Paksu kihi pealekandmisel kõrge temperatuuri tingimustes võib tekkida mullide tekkimise oht. Sellistes tingimustes tuleb peale kanda mitu õhemat kihti, et materjalis sisalduvad lenduvad ained ja vesi jõuaks väljaauruda.
Külmal ajal töötades tuleb  weber.tec 911 enne kasutamist hoida soojas ruumis.

Õhumullide eemaldamine rullmaterjaliga kaetud katuselt.
Vanadelt katustelt efektiivseks mullide eemaldamiseks tuleb tegutseda järgnevalt. Mull tuleb lahti lõigata ristikujuliselt, läbilõigatud ruberoidi otsad keerata tagasi ja puhastada kuiva lapiga. Puhastatud aluspinnale kanda pahtlilabidaga weber.tec 911, seejärel keerata tagasi ja suruda alusele kinni ruberoid. Parandatud koht katta weber.tec 911 kihiga.


Vaheisolatsioon
Vaheisolatsiooni tegemiseks rõdudel ja terrassidel kaetakse värskelt pealekantud weber.tec 911 klaasvillaga. Klaasvilla ülekatted liimitakse kokku weber.tec 911-ga. Antud isolatsioonile tasanduskihi kandmisel katta pind õlitatud paberiga, et bituumen isolatsioon ei omaks jäika ühendust uue konstruktsioonikihiga.

Materjali kulu

Materjali kulu on 1,25 kg/m² 1 mm kihi puhul.

Tarne- ja hoiutingimused

weber.tec 911 tarnitakse 14, 6 ja 1 kg nõudes (netokaal).
Originaalpakendis ja kuivades tingimustes säilib materjal vähemalt 24 kuud.

Ohutusnõuded

Materjale, mis sisaldavad lenduvaid aineid ei tohi hoida toiduainete vahetus läheduses, kuna nad võivad mõjuda nende maitseomadustele.

Materjali kasutamisel tuleb järgida ohutusnõudeid ja pidada kinni materjali pakendil olevatest nõuetest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Silma, nahale seedekulglasse sattumisel loputada rohke veega!
Ärrituse tekkimisel pöörduda koheselt arsti poole!