See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.vetonit REP 975

Betooni tasandussegu 1,2mm, 15MPa

weber.vetonit REP 975
weber.vetonit REP 975

Uus

Toote eelised

  • Polümeermodifitseeritud (PMC)
  • Soola-ja külmakindel (R2-klass)
  • Kihipaksus 3…10 mm
  • Pritsitav
  • Survetugevus >15 MPa
  • Takistab niiskuse ja süsinikdioksiidi (CO2) pääsu alusbetooni

weber.vetonit REP 975 on polümeer-modifitseeritud soola- ja külmakindel hall viimistluskrohv remonditud betooni viimistlemiseks või ebatasase betooni tasandamiseks.  Suurim tera suurus on 1,2 mm.

Tootekirjeldus

weber.vetonit REP 975 on soola-ja külmakindel hall viimistluskrohv remonditud betooni viimistlemisel või ebatasase betooni tasandamisel. Suurim tera suurus on 1,2mm.

Kasutuskohad

weber.vetonit REP 975 remonttasandussegu kasutatakse betoonkonstruktsioonide silumisel, pragude ja ebatasasuste täitmisel. Toode on ilmastiku- ja külmakindel ning, mida saab paigaldada käsitsi kui ka pumbaga.  weber.vetonit REP 975 vastab SFS-EN 1504-3  standardi R2 klassile ja see pakub betoonile täiendavat kaitset takistades niiksuse ja süsinikdioksiidi pääsemist alusbetooni.

Tehnilised andmed

Kulunorm 2 kg/m2/mm
Soovituslik kihipaksus 3-10 mm
Veekulu ca. 3,2 l/20 kg
Valmissegu kogus ca. 13,6 l/20kg kuivsegust
Kasutusaeg ca. 60 minutit
Sideaine Kiirkivinev tsement (CEM II A 42,5 R), polümeerid
Täiteaine Liiv ja lubjakivi, terasuusrusega 0-1,2 mm
Lisandid Töödeldavust, naket ja ilmastikukindlust parandavad ained, fiiberkiud
Nakketugevus >1,0 MPa (EN 1542)
Survetugevus >15 MPa (EN 12190)
Piiratud kahanemine/paisumine >0,8 MPa (EN 12617-4)
Tulepüsivusklass A2 (EN 13501-1)
Külmakindlus Soola- ja külmakindel (EN 13687-1)
Kloriidide sisaldus <0,05% (SFS-EN 1015-17)
Kapillaarne veeimavus <0,5kg/(m2*h0,5) (SFS-EN 13057)
Säilivusaeg 12 kuud tootmise kuupäevast kuivas ruumis ja suletud pakendis
Pakend 20 kg

Dokumentatsioon

Saada või salvesta dokumendid

Võite saata dokumendid e-postiga või salvestada.

Kasutusjuhised

Aluspind

Betoonpinnad puhastatakse hoolikalt. Kahjustunud betoon eemaldatakse näiteks piikamisega või vesiliivapritsiga. Pärast mehaanilist puhastamist tuleb osaliselt kahjustunud pealispind veel vesiliivapritsiga eemaldada. Lõpuks pestakse pinnad surveveega. Nähtavale tulevat armatuurterast käsitleda vastavalt projekteerija ettekirjutusele. Armatuurteras puhastatakse hoolikalt roostest minimaalselt puhtusklassini Sa 2 või St 2 (liivaprits, märgliivaprits, survepesu või terashari). Kohe pärast puhastamist kaetakse teras kaitsekihiga weber.vetonit REP 05. Aluspinda kastetakse töödele eelneval päeval. Kasutatav veekogus sõltub keskonnatingimustest - ilmast, alusbetooni kvaliteedist jne. Vahetult enne remonttööde algust niisutatakse aluspinda. Töödega võib alustada pärast kogu vee imendumist, st pealispind on nn mattmärg. Väga sileda aluspinna võib nakke parandamiseks kruntida weber.vetonit REP 05-ga. 

Segu valmistamine

Kotitäis (20 kg) kuivsegu weber.vetonit REP 975 seguvee hulk on orienteeruvalt 3,2 liitrit. Segamine toimub kahes etapis: esmalt mõõdetakse segamisnõusse minimaalne veehulk ja lisatakse kuivsegu, seejuures kogu aeg segades. Nii saadakse ühtlane tummine mass, millel lastakse seista 10 minutit. Seejärel segatakse uuesti ja vajadusel lisatakse lõplik kogus vett. Vett ei tohi üle doseerida! Valmis segatud segu kasutusaeg on 45 minutit.

Tööde teostamine

weber.vetonit REP 975 saab pinnale kanda kästisi või kasutades segupumpa. Seinal tasandamiseks saab kasutada krohvimiseks kasutatavaid tööriistu (terasliip, kummitallaga hõõruti). Seina kantud segule saab ka anda struktuuri harjaga või jätta pumbaga pritsimise järgne pind.   Segukihi paksus on 2...4 mm. Aluspinna ja õhu temperatuur peab olema töö tegemise ajal ja nädal pärast seda vähemalt +5 ºC. Mitmekihilisel täitmisel peab alumine kiht olema piisavalt tahenenud, et selle nake ei saaks uue kihi pealepanemisega kannatada. 

Praktilised nõuanded

Järelhooldus mõjutab suuresti remontbetooni nakke, tugevuse ja tiheduse näitajaid. Kohustuslik on hoida remontbetooni pind jätkuvalt niiskena 3 järgneva ööpäeva jooksul. Pinna võib kiire kuivamise eest kilega kinni katta. Järelhooldus lõpetatakse järk-järguliselt vee hulga vähendamisega – niimoodi me väldime betooni kuivamisšokist põhjustatud pragunemist. Segu säilib suletud kotis kuivas kohas kuni 12 kuud. Ehitusobjektil ladustatakse segukotid alustele, mitte maapinnale. Kotid kaitsta sademete eest (näiteks varikatusega).