See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.tec 913

Isekleepuv veekindel bituumen-rullmembraan

weber.tec 913
weber.tec 913

Toote eelised

  • Lihtsalt paigaldatav, isekleepuv
  • Elastne ja koheselt veekindel
  • Paigaldatav kuni -5 °C
  • Väga hea nake erineval aluspinnal
  • Vertikaal- ja horisontaalpindadele
  • Radooni gaasi taksitav

Isekleepuv veekindel bituumen-rullmembraan

Toote kirjeldus

Kasutuskohad

weber.tec 913 on sobib kasutamiseks hoonete maapinnast allpool asuvate osade alaliseks ning töökindlaks tihendamiseks ja veekindlaks muutmiseks. Materjal on väga heade nakkeomadustega ning pragude sildamise võimega. Lisaks on ta vastupidav vananemisele ning vee ning pinnases leiduvate agressiivsete ainete poolt tekitatavatele kahjustustele. 

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Kulunorm u 1,1 m/jm kohta
Paigaldustemperatuur -5 °C kuni +30 °C (õhk ja aluspind)
Venivus u 250%
Veeauru difusioonitakistus (Sd) 150 mm
Kaal u 1,6 kg/m²
Paksus 1,5 mm
Pakendi mõõt 1m x 15m; 0,3m x 15m
Säilivusaeg 24 kuud (kuivades oludes kinnises pakendis)

Kasutusjuhised

Aluspind

weber.tec 913 on kasutatav mistahes mineraalsetel aluspindadel nt betoon, Fibo plokk, gaasbetoonplokk, tellis, tsement krohv, paekivi jne. Samuti sobib toode ka vana bituumen aluspinna renoveerimiseks. Aluspind peab olema puhas, kõva, tolmuvaba, naket halvendavad ained tuleb eemaldada (nt tsemendipiim, õli, segu jäägid). Õhu-, segu- ja pinnatemperatuur peab olema vahemikus -5 °C kuni +30 °C ega jäätunud. Praod >5 mm tuleb eelnevalt täita, nurgad ümardada kasutades selleks tihendussegu weber.tec 933

Paigaldamine

Ennem rullmebraani weber.tec 913 paigaldamist tuleb aluspinnad üle töödelda kruntainega weber.tec 913VE, mis koheselt kasutusvalmis  lahustivaba ja väga hea imavusega nakkekrunt erinevatele aluspindadele (kulunorm 100-150 ml/ ). Kruntainet saab kanda kergelt niiskele aluspinnale. Madalamate temperatuuride korral (-5 °C kuni +5 °C) on soovitada membraani aluseks krundiks lahustibaasil toodet weber.tec 902.

Rullemebraani paigaldamist tuleb alustada nurkade isoleerimisega (põrand-sein, sein-sein ja sise-ning välisnurgad), selleks kasutada iseliimuvat rullmebraani weber.tec 913 riba (laius 30cm). Liikuvad vuugid tuleb isoleerida elastse isoleerimis lindiga weber.tec Superflex B240 või B400. Lint kleepida lauspinnale mineraalse 2-komponentse hüdroisolatsioonimassiga weber.tec Superflex D2.

weber.tec 913 paigaldamiseks lõika rullist õige pikkusega riba. Eemalda 50 cm ulatuses kaitsepaber ning aseta rullmebraan õigele kohale ning suru aluspinnale. Seejärel vaikselt kaitsepaberit eemaldades ning membraani aluspinnale hõõrudes (ei tohi jääda mulle) kleebi kogu riba. Järgnevad ribad paigaldada eelnevaga ülekattesse minimaalselt 8 cm.