See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Katusekatte parandamise ja taastamise võimalused

Pika aja jooksul võivad erinevad ilmastikutingimused ning UV-kiirgus väheneda bituumen-rullmaterjali elastsust ning seeläbi veekindlust katustel. Tihti ei ole võimalik võtta ette üsna kulukat kogu katusematerjali vahetust, seega üheks võimaluseks vana rullmaterjali “taaselustamiseks” oleks see katta poolvedela kiude ja lahusteid sisaldava kaitsva bituumenist pinnakattega, mis vanale rullmaterjalile kandmise järgselt moodustab see kõvenenult tugeva plastilise kileja kihi.

Lamekatuse kohtparandused

Rullmaterjalist lamekatuse renoveerimisel üheks kõige olulisemaks osaks on tihendada katusele tekkinud vigastused ning peatada lekked.

Selleks saab kasutada väga heade nakkeomadustega bituumeni baasil kiude ja lahusteid sisaldavat mastiksit weber.tec 911. Toodet on väga lihtne kasutada ning see on äärmiselt ilmastiku-, vee- ning UV-kindel. Naket parandavad lisaained lubavad materjali kasutada ka kergelt niisketel pindadel.

Vanade bituumenpappide kaitse ja veekindlaks muutmine

weber.tec 905 on vee- ja ilmastikukindel, vastupidav kemikaalidele, tööstuslikele gaasidele, paljudele hapetele ja leelistele ning ka looduses esinevatele söövitavatele ainetele. Toodet võib kanda kõigile kaldus aluspindadele sõltumata nende kaldenurgast. weber.tec 905 ei hakka valguma tugeva päikesevalguse käes ka vertikaalsetel pindadel.

Materjali paigaldamiseks tuleb esmalt aluspind põhjalikust puhastada ning kogu mustus ja tolm eemaldada. weber.tec 905 pealekandmiseks sobivad nii hari kui ka pintsel.