See veebileht kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust.
Jätkates sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info siit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

We care

Pühendunud inimesed 

Inimesed on Weberi peamine vara ning ettevõttes kesksel kohal. Oma igapäevses töös näitavad Weberi töötajad välja suurt pühendumust ettevõtte eesmärkide saavutamiseks ja aitavad kaasa ettevõtte arengule. Pakkuda uuendusi ja luua väärtusi meie klientidele on võimalik ainult siis, kui Weberi meeskond on pühendunud klientide vajaduste kuulamisele ja suurepärase teeninduse korraldamisele.  

Laialdaselt jagatud teadmised  

10 000 inimesega rohkem kui 52-st riigist saab Weber kasutusele võtta rikkalikult teadmisi tervest maailmast. Meie soov ja võime õpetada ja õpppida üksteiselt nii kiiresti kui võimalik aitab kaasa uute lahenduste efektiivsemale ja kiiremale arendamisele meie klientidele, kõikjal kus nad asuvad.  

Lähedus  

Weberi rahvusvaheline ulatus põhineb heal kohalike olude tundmisel igas riigis. Lahendused on alati loodud kohalikke olusid ja harjumusi arvestades. Tooteid toodetakse riiklikul või iseigi piirkondlikul tasandil, lähedal oma kliendile.

Pikaajalised ja edukad suhted klientidega  

Lisaks oma toodete kvaliteedile ja tootlusele oleme pühendunud meie klientide lähedal olevale, pikaajalisele ja võit-võit suhtega teenindamisele. Me oleme võtnud endale eesmärgiks parandada nende töötingimusi, aidates neil arendada oma teadmisi ja majanduslikku aktiivsust. 

Sõbralikkus ja teistega arvestamine 

See suhe, mida me soovime luua ei ole lihtsalt tarnija-kliendi suhe. Me edendame inimeste omavahelisi suhteid ja usume, et kõik kommentaarid ja ettepanekud on väärt arvestamist.  

 

 

Hoolime ohutuse ja heaolu eest. Teeme elu lihtsamaks, hõlpsamaks ja mugavamaks. 

 

Me hoolime inimeste heaolust   

Hoolime inimestest. Kuulame, mis neile korda läheb ja võtame arvesse nende vajadusi. Aitame kõigil kasvada. Vastame arvukatele väljakutsetele tänapäeva maailmas ja kohaneme elu mitmekesisusega. 

 

Me hoolime sellest mis on inimestele tähtis  

Hoolime tänasest. Samuti hoolime ka tulevikust. Võttes kohustuse juhtida muutusi ja luua homne, mis on kooskõlas ümbritseva keskkonnaga. 

  

Me hoolime homsest